O nas

Studio Urody Komaneka

Jesteśmy zespołem osób od wielu lat zajmujących się pielęgnacją twarzy, ciała i paznokci z zamiłowania.

Naszą misją było stworzenie miejsca w którym każdy poczuje się wyjątkowo , w kameralnej atmosferze rajskiej wyspy zapewniającej pełny relaks i odprężenie i otrzyma pełną profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Inspiracją do aranżacji wnętrza był pobyt w Indonezji gdzie czas zatrzymuje się w miejscu a otaczająca przyroda i natura sprawia że nic więcej do szczęścia nie jest Ci potrzebne.

Dlatego tak ważne jest to by móc znaleźć czas tylko dla siebie i oderwać się choć na chwilę od codzienności.


Podczas gdy Ty delektujesz się naturą, my wykonujemy zabiegi tak by w pełni sprostać Twoim oczekiwaniom.

Czas jest dla wszystkich bardzo cenny i często w pogoni codziennych obowiązków nie możemy poświęcić chwili na prawdziwy relaks, dlatego tez naszym motto jest to by ten czas który poświęcasz na pielęgnację swojego ciała był jednocześnie odprężeniem umysłu. Twoje dobre samopoczucie jest dla nas najważniejsze.

Studio Urody Komaneka oferuje kompleksową ofertę upiększających i relaksujących zabiegów kosmetycznych oraz masaży. Pracujemy na kosmetykach najwyższej jakości oraz nowoczesnych urządzeniach.

Każdy zabieg wykonywany jest w oparciu o profesjonalną konsultację, wykluczenie wszelkich przeciwwskazań oraz postawienie trafnej diagnozy i dopasowany jest do indywidualnych potrzeb klienta.

Ważny jest dla nas pełny profesjonalizm w wykonywaniu usług. Fachową wiedzę i ciągły rozwój zawodowy, potwierdzony jest certyfikatami znanych centrów szkoleń i producentów.

Ponadto nasz elastyczny system godzin pracy sprawia iż każdy może wybrać dogodny dla siebie termin wykonania zabiegu.


Zapraszamy do miejsca w którym panuje wyjątkowa, kameralna atmosfera rajskiej wyspy zapewniająca pełny relaks i odprężenie.

To miejsce powstało z myślą o tym by podczas każdego zabiegu jaki jest wykonywany każdy poczuł się w pełni zrelaksowany, oderwał się od codzienności i przeniósł się w klimat indonezyjskiej wyspy i oazy spokoju.

Czas który poświęcasz na pielęgnację, nie jest zwykłym zabiegiem lecz pewnego rodzaju rytuałem tylko dla Ciebie.

Każde miejsce zabiegu zostało zaaranżowane tak, by móc zachwycać się roślinnością, delektować śpiewem ptaków czy szumem wody…i przenieść się w świat natury.